Nasz klub to my…

Na bieżąco prowadzimy kronikę klubu, rejestrując w niej najważniejsze wydarzenia. Mamy swój kącik europejski, tablicę informacyjną i biblioteczkę. Swoją pracą dzielimy się z innymi pisząc artykuły do gazet edukacyjnych "Dialogi" oraz regionalnych " Głos Szczeciński", " Kurier Szczeciński". Zarówno dziś jak i w przyszłości Europa potrzebuje dobrze poinformowanych, aktywnych i odpowiedzialnych obywateli. Po kilku latach prowadzenia Szkolnego Klubu Europejskiego można stwierdzić, że uczniowie przyswoili sobie wiele wiadomości o Europie i Unii Europejskiej. Dzięki różnym inicjatywom nauczyli się aktywności, współpracy w grupie, tolerancji. Mam nadzieję, że zdobyte w klubie doświadczenia przydadzą się młodzieży w przyszłości.

Małgorzata Sass - opiekun SKE Europrometeja.