Sebastian Rudol medalistą mistrzostw europy w piłce nożnej!
       Uczeń naszej szkoły Sebastian Rudol zdobył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 17. Impreza odbywała się na Słowenii w dniach 4-16 maja 2012 r. pod patronatem UEFA. Młodzi Polacy  zajęli drugie miejsce w grupie, wygrywając z Belgią oraz remisując kolejno ze Słowenią i Holandia. Powyższe wyniki dały naszym piłkarzom awans do półfinału gdzie po zaciętym spotkaniu nieznacznie ulegli naszym zachodnim sąsiadom Niemcom. Cieszy fakt iż jest to największy sukces młodzieżowej piłki od 10 lat! Sebastian uczy się na co dzień w naszym liceum, uczęszczając do klasy sportowej pod patronatem ZZPN. Ten sukces obrazuje świetną współpracę naszej szkoły z klubami sportowymi oraz utalentowanymi uczniami.