preloader

Czcionka:

Kontrast:

50 lat Zespołu Szkół nr 5

Obchody 50lecia Zespołu Szkół nr 5 w Szczecinie 30 września 2011 r.

Dnia 30 września 2011 r. W budynku xviii lo w szczecinie miał miejsce jubileusz 50-lecia naszej szkoły. W piątek o godzinie 9.00 rozpoczął się uroczysty apel dla całej szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego poznaliśmy krótka historię naszej szkoły. Po zakończeniu uroczystości uczniowie I nauczyciele udali się do kościoła.

Około godziny 12.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 5 w Szczecinie rozpoczęła się uroczystość przygotowana dla bardzo ważnych gości - drogich absolwentów, pana prezydenta Piotra Krzystka, pani Marii Boreckiej - zachodniopomorskiego wicekuratora oświaty, posłów I radnych miasta szczecin: pani Renaty Zaremby, pana Cezarego Urbana, pani Marii Liktoras, pani Judyty Lemm oraz obecnych I byłych nauczycieli. Udało się nam tez zaprosić potomkinię Józefa Wybickiego - panią Magdalenę Nieniewską.

Monografia szkoły